Biz Kimiz?

TurkMall, Türkiye'nin en büyük B2B toptan satış sitelerinden biridir. 2019 yılında ElitTrend firması tarafından Türkiye'de kurulmuştur. Binlerce tedarikçi, üretici ve toptancıyı dünyanın her yerinden müşterilerle buluşturuyoruz. Teknik destek sağlamak ve alıcı ve tedarikçi sorularına yanıt vermek için 7/24 çalışıyoruz. TurkMall'da elektronikten endüstriyel ekipmana, gıdadan giyime, sağlıktan güzelliğe ve daha pek çok farklı ihtiyaç ve zevke hitap eden binlerce ürün kategorisi alıp satıyoruz. TurkMall satıcıları, ürünlerini Arap dünyası, Avrupa ve dünyanın geri kalanındaki milyonlarca potansiyel müşteriye sergilemek için platformda Türkçe, Arapça ve İngilizce olarak küçük bir web sitesi arayüzüne sahiptir. Turk Mall'daki alıcılar tedarikçileri, üreticileri ve toptancıları arayabilir, onlarla doğrudan iletişim kurabilir ve fiyat teklifi isteyebilir. TurkMall platformunda işinizi büyütmeniz için size yeni ve çok büyük imkanlar sunuyoruz. Onlara ulaşmak ve onları elde tutmak için pazarlama ve müşteri ilişkileri yönetimi araçları sağlıyoruz. Misyonumuz, iş ve lojistik yapmayı kolaylaştırmak ve Türkiye'deki tedarikçiler ile dünyanın her yerinden alıcılar arasında geniş ilişkiler kurmaktır.


Vizyonumuz

Türkiye'nin tedarikçilerini, üreticilerini ve toptancılarını dünyanın her yerinden milyonlarca müşteriyle buluşturarak güçlendirmek.


Hedefimiz

Küresel pazarlara ulaşmak için iş ve lojistik yapmayı ve Türkiye'den tedarikçiler ile dünyadaki alıcılar arasında geniş ilişkiler kurmayı kolaylaştırmak.


Mesajımız

Türk Mall platformunda pazarlama ve müşteri ilişkileri yönetimi araçlarıyla yeni ve çok büyük iş geliştirme olanakları sunmak, onlara ulaşmak ve elde tutmak, dolandırıcılıktan uzak, esnek ve güvenli bir şekilde iş yapmak.